Shikoni me kë e “djeg” Ben Blushi pasi u bë drejtor në Top Channel

779
0

Ish-deputeti socialist Ben Blushi i është rikthyer sërish gazetarisë.

Për të vlen shprehja tipike: Nga gazetaria në politikë dhe përsëri në gazetari, por në nivele të larta!

Padyshim që lajmi që Ben Blushi do të bëhej drejtor i përgjithshëm i Top Channel, mori vëmendjen të konsiderueshme si nga mediet ashtu dhe nga opinioni publik.

Ama tashmë gjithçka është bërë fakt i kryer, Blushi shfaqet me stafin e ri si drejtues televizioni.

Blushi në festën e Top Albanina Radio është parë në shoqërinë e Filip Çakulit dhe Koço Devoles, figura emblematike të Topit dhe truri i programit investigativ “Fiks Fare” në Top.