Shijoni këto dy ditë! “DIGJET” Shqipëria në ditët në vijim, sinoptikania: Na presin 4 dite shumë të..

13695
0

Sipas parashikimeve te sinoptikanes Lajda Porja këtë javë priten temperatura mbi 40 grade celcius..

Per tre ditet vijuese priten grimcat e pluhurit nga veriu i Afrikës duke shkaktuar rritje te temperaturave gradualisht. Nga neser dhe ne vijim na presin 4 dite shume te nxehta. I nxehti tërhiqet diten e diele..

Detajet ne videon me poshte..