Shef Renato largohet perfundimisht nga Shqiperia

428
0

Shefi i kuzhinës, Renato Mekolli diten e sotme ka dhënë lajmin e papritur se ai do të largohet nga Shqipëria. Renato publikoi në Instagram një video nga edicioni i fundit i “Hell’s kitchen” dhe në komente fansat e kanë pyetur për sezonin e ri.

Shefi u përgjigj se nuk do të ketë më “Hell’s kitchen” dhe njofton largimin e tij nga Shqipëria.

“Nuk ka më Hell’s Kitchen. Unë largohem nga Shqipëria. Mbase me ndonjë shef tjetër, po”, shkruan Renato.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.