Serialit ‘Doktori i Mrekullive’ i vjen fundi, ja si përfundoi seriali që theu rekorde

1485
0

Seriali “Doktori i Mrekullive” ka transmetuar episodin e fundit në Turqi. Seriali i cili theu rekorde në shikueshmëri përfundoi me 64 episode, pasi aktori kryesor, Taner Olmez, i cili luante rolin e doktor Aliut vendosi të tërhiqej pasi ndihej i lodhur. 

Seriali përfundoi me një dasmë, atë të Aliut dhe Nazllës, ku morën pjesë të gjithë personazhet.

Fundi kishte edhe disa surpriza të tjera që na mbetet t’i zbulojmë me episodet që do të transmetohen në TV Klan së shpejti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.