Ministri Sandër Lleshaj jep dorëheqjen

295
0

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka dhënë dorëheqjen nga detyra.

Në daljen e posaçme për mediat, Rama tha se Lleshaj i kishte komunikuar dorëheqjen pak pasi kishte ndoshur krimi.

Por sikundër u shpreh, kërkoi që diçka të tillë ta dëgjonte ballë për ballë nga vetë ai.

Ministri Lleshaj ka njoftuar dhe ka dhënë dorëheqjen e tij dhe i kam thënë  të më presë sa të kthehem se dua ta shihja dhe të bisedoja me të sy më sy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.