Salianji më i dashuruar se kurrë, kush ia ka marrë zemrën: Më ka ikur mendja

2230
0

Ish deputeti i PD-së Ervin Salianji ishte i ftuar në emisioni ‘E diell’ në Top Channel ku foli hapur për jetën e tij private si dhe për personin që i ka rrëmbyer zemrën, por pa e treguar emrin e saj.

I pyetur gjatë emisionit se cila nga personazhet e showbizz-it ia heq mendjen dhe ai tha: “Më ka ikur njëherë mendja, nuk besoj se ik më”! Duke lënë të kuptohet së Ervin është në një lidhje duke hezituar që ta bëjë publike emrin e partneres së tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.