Rudina publikoi fotot me Mark Frrokun, ja si reagoi ish-bashkëshorti i saj: Një ditë do them…

2122
0

Jeta private e moderatores Rudina Dembacajt ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit.

Pasi iu desh kohë që të pranonte publikisht ndarjen nga Aleksi, Rudina më në fund vendosi që mbrëmjen e djeshme të bënte publike dhe lidhjen e re me ish-deputetin Mark Frroku,

lidhje e cila prej kohësh përflitej në media por që moderatorja nuk e konfirmoi kurrë.

Rudina publikoi tre foto krah Frrokut dhe shkruante:

“E di qe e donit te gjithe, por e kam per vete…ekskluziven. Per te gjithe ju dashamires dhe jo, e dua si partner ne jete dhe ne biznes… Vit te mbare, me shume dashuri Mark dhe Rudi!”

Por ja si ka reaguar ish-bashkëshorti i saj Aleks pas këtij postimi?

Ai ka postuar në Instastory një shprehje ku shkruhet: “Një ditë do them le të shkojë në djall gjithçka dhe do ti lëshoj djajtë ta luajnë lojën”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.