Rudina plas të radhës: Para se të lindja doja të shkoja…

412
0

Ditën e djeshme në emisionin e saj, Rudina Magjistari ka dhënë një deklaratë që asnjë prej nesh nuk e ka ditur më parë. Bëhet fjalë pikërisht për një ndodhi në muajin e 9-të të shtatzënisë, teksa priste që të sillte në jetë vogëlushen e saj.

Gjatë bisedës me të ftuarit Rudina ka rrëfyer se kur kishte ndjerë që po i vinin dhimbjet e lindjes, kishte kërkuar që të shkonte të krihte flokët në një sallon bukurie dhe më pas të shkonte në spital.