Rudina Magjistari nuk reziston dot më, publikon foton e burrit të saj bukurosh duke u stërvitur në palestër

1406
0

Gjithmonë e rezervuar, Rudina Magjistari publikon foton e rrallë të bashkëshortit

Rudina Magjistari tashmë prej disa vitesh është në një bashkëjetesë të lumtur me sportistin shqiptar, Xhavit Bajrami.

Ata janë prindër të një vajze, por nuk dalin shumë shpesh në media së bashku.

Ajo gjithmonë kujdeset t’i mbajë larg syrit të kamerave bashkëshortin dhe vajzën por këtë herë ka publikuar një foto të tijën teksa stërvitet në palestër.

Mos harrojmë faktin që ai është një kampion i njohur i kick-boxing ku sporti është një nga angazhimet dhe pasionet e tij më të mëdha.

Jo vetëm pse ka lidhur aspektin profesional me të, por sepse të ushtruarit në palestër është edhe një motivim i mirë për të nisur ditën me shumë energji.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.