Rregullat e reja per udhëtimet drejt Italise, Ambasada italiane: ja cfare duhet te dini

4
0

Kufizimet e reja do të jenë në fuqi nga data 26 tetor deri më datë 15 dhjetor.

Konsultohuni me grafikat dhe linkun në përshkrim.

Per me shume detaje KETU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.