Rrëfimi ndryshe i kampionit të boksit: Kam larë pjata për të arritur këtu ku jam

493
0

Kampioni i boksit Ismail Keta ka rrëfyer sot situatën e vështirë ekonomike që ka kaluar në fëmijëri, dhe përpjekjet për t’u bërë ai që është sot. Teksa i është bashkuar emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” në “News24”, për të surprizuar një djalë të ri që ëndërron të bëhet boksier, Keta ka treguar peripecitë që ka kaluar.

Keta ka takuar Klevisin, djalin që ëndërron të bëhet boksier si ai, Ismail Keta ka theksuar se “Të jesh i varfër nuk është turp”.