“Rikthehet i nxehti Saharian” Sinoptikania zbulon motin në vijim: Të premten dhe në fundjavë do të ketë..

364
0

Sipas sinoptikanes së njohur Rezarta Xhakollari, ditet në vijim pritet te kemi rritje te temperaturave pasi të premten rikthehet i nxehti afrikan

Me poshte video me parashikimin e motit: