Rikthehen reshjet e shiut dhe jo vetem.. Ja si do te ndryshoje moti sipas sinoptikanes

8
0

Parashikimi i motit nga meteorologia Tanja Porja, cfare na pret ne fundjave dhe ditet ne vijim? Ndiqni videon me poshte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.