Rikthehen Parodistët e Vlorës, këtë herë pa Metin, lot dhe të qeshura në skenë (Video)

356
0

Janë rikthyer sërish në skenë parodistët e Vlorës me shfaqjen LAJ,THAJ të mbajtur nga dy parodistët Afrimi dhe Agroni, ndërsa Meti që ndërroi jetë 6 muaj më parë u shfaq në monitor.

Kjo ishte shfaqja e parë që një prej tre parodistëve mungonte në skenë.

Dy kolegët e tij në skenë luajtën dhe një skeç dedikuar pikerisht Muhamet Likos.

“Laj thaj”, ka marre duartrokitjet e publikut te shumte vlonjat. Shfaqja ka sjelle mes humorin, perditshmerine tone me problematikat dhe gëzimet e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.