Rikthehen lëkundjet e tërmetit në vend

492
0

Disa lëkundje të forta tërmeti u shënuan mëngjesin e sotëm

Lëkundjet e forta u ndien në pjesën më të madhe të vendit si dhe në Tiranë. 

Isht një tërmet 3.6 ballë të shkallës Rihter, i cili u ndie në orën 10.09 minuta të ditës së sotme.

Epiqendra tij ishte 16 kilometër në perëndim të qytetit të Bulqizës, me thellësi 10 kilometra.

Kjo bëri që jo pak njerëz të dalin në rrugë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.