Reperi i njohur shqiptar merr nënshtetësinë amerikane, e ndanë lajmin me fansat e tij

650
0

Ai është një ndër reperët e rinj më të dashur për publikun shqiptar.

Mozzik tashmë nuk është vetëm shtetas i Kosovës. Po, pasi tashmë ky i fundit ka marrë pasaportën amerikane.

Lajmin e ka ndarë me të gjithë fansat në profilin e tij në Instagram dhe duket se ndihet shumë i lumtur për këtë. Gjithashtu edhe Loredana nuk ka qëndruar dot pa treguar pasaportën e të dashurit të saj.

Nuk dihet akoma nëse kjo pasaportë do të jetë tashmë një avantazh më shumë, që reperi do ta përdorë për të filluar një karrierë të re jashtë vendit. Mbetet ta shohim….