Regjisorët vëllezër shqiptar infektohen me Koronavirus, Edi Rama si kurrë më parë reagon kur zbulon se…

521
0

Një lajm i befasishëm u mesua sot, ku dy vellezërit regjisorë Edmond dhe Robert Budina kanë rezultuar pozitiv me koronavirus. Pikerisht per këtë lajm ka reaguar dhe kryeministri Edi Rama i cili shpreh keqardhjen e tij

Më vjen sinqerisht keq që dy vëllezërit Budina kanë rezultuar pozitiv në testin qe kryen për Covid19! Uroj ta kalojnë sa më lehtë dhe të kenë shërim të shpejtë! Të gjithë duhet të bëjmë kujdes maksimal sepse virusi s’ka ikur dhe po përfiton nga neglizhenca e qytetarëve ndaj rregullave!, shkruan Rama në postimin e tij

Nderkohe Rama eshte akuzuar nga nen kryetari i LSI, Petrit Vasili se ka publikuar padrejtesisht emrat e dy regjisoreve

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.