Reagon ashpër moderatorja Arbana Osmani: Policia që nuk duam, turp!

360
0

Forca e treguar ndaj 15-vjeçarit në Tiranë nga efektivët e Policisë së Shtetit, është denoncuar edhe nga personazhet publikë.

Arbana Osmani ka shpërndarë një foto ku shkruan në një postim në Instastory ”Policia që nuk duam, turp!”.

Një qytetar arriti që të regjistronte momentin e forces së efektivëve kundër adoleshentit, ndërsa sot një nga policët është pezulluar dhe për tre të tjerë kanë nisur hetimet nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.