Rama fotografohet rrugëve të Nju Jorkut me maskën me trëndafil

230
0

Kryeministri i vendit Edi Rama, ndodhet në Nju Jork të SHBA-së, që prej ditës së shtunë për të bërë të mundur sigurimin e vaksinës anticovid.

Duke qenë kryeministri i vendit është gjithnjë në qendër të vëmendjes dhe gazetarëve, jo vetëm në Shqipëri, por dhe në Amerikë.

Kreu i Qeverisë është fotografuar në rrugët e Nju Jork-ut, teksa shihet me maskën që mban dhe në Tiranë, me trëndafil dhe PS.

Krahas Ramës shihet këshilltari i tij Endri Fuga dhe dy shoqëruese.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.