Rama publikon videon dhe zbulon çfarë ndodh me personat e izoluar në karantinë

263
0

Kryeministri Edi Rama ka postuar një video ku shihen policët që bëjnë verifikimin e personave të prekur me koronavirus,

Rama thekson se ata duhet të respektojnë karantinën, pasi në të kundërt do të merren masa.

“Policia vazhdon punën dhe Covid-i gjithashtu, por këto mesazhe njerëzore nga takimet me punonjësit e policisë së shtetit shërbejnë për këdo. Kushdo që është i prekur nga Covid-19 nuk duhet të thyejë rregullat dhe karantinën.

Policia i di të gjitha dhe kontrollet do të vijojnë! Shëndeti mbi të gjitha”, shkruan Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.