Rama takon Leonardo Di Caprion, ja per cfare biseduan

3
0

Mbrojtja e Vjosës ka bërë që Kryeministri Edi Rama, të takoi yllin e Hollivudit Leonardo DiCaprio.

Rama ka publikuar një foto nga takimi që ka zhvilluar me DiCaprion, ku shihet në këmbë pranë aktorit teksa duket sikur diskuton me të, e ndërsa ylli botëror vijon të qëndrojë i pashqetësuar në ulësen e tij.

“Kur je komshi me Leonardo DiCaprio dhe të lidh mbrojtja e Vjosës,”- shkruan Rama krah fotos, duke shpjeguar kështu se bbiseda mes tyre është zhvilluar për Vjosën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.