Rama poston pamje nga aeroporti i Kukësit: Bëhuni gati..

176
0

Kryeministri Edi Rama gjatë orëve të vona të mbrëmjen së djeshme ka postuar pamje nga punimet që bëhen në aeroportin e Kuksit.

Rama ka postuar një foto të aeroportit në Facebook dhe shkruan se do të hapet së shpejti.

“3D😍*O çunat e Londrës bohuni gati se so mo pun mujsh” shkruan Rama në postimin e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.