Rama nuk po gjen qetësi askund, shikoni çfarë i bën ky shqiptar në Londër (Video)

1471
1

Pas publikimit të përgjimeve në gazetën Bild, Edi Rama është nisur për në Londër.

Por edhe atje disa shqiptarë e kanë shprehur revoltën e tyre ndaj Kryeministrit të përfshirë në blerjen e votave të qytetarëve shqiptarë.

Ai është pritur në Londër me parrulla dhe thirrjet Rama ik.

1 COMMENT

  1. Po pse genjeni aty eshte vetem nje i lodhur qe i thot mashtrus. Po normal qw e hedhin pordhen perpjet keta se ti flisje kryeministrit ne kohe tjeter te kishin fshehur

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.