Rama i kënaqur me sezonin turistik: Fluks i jashtëzakonshme turistësh, shifra jashtë çdo parashikimi

5
0

Për kryeministrin Edi Rama, ky sezon turistik po shënon shifra hyrjesh të vizitorëve të huaj jashtë çdo parashikimi.

I pari i qeverisë thotë se ditët e fundit në portin e Durrësit ka pasur prurje të jashtëzakonshme, ndërsa ka postuar edhe disa foto ku shihet fluksi i makinave dhe njerëzve që dalin nga tragetet.

Postimi nga kryeministri Edi Rama:

“MIRËMËNGJES

dhe me prurjet e jashtëzakonshme të këtyre ditëve në Portin e Durrësit, në një sezon turistik që po shënon shifra hyrjesh të vizitorëve të huaj, jashtë çdo parashikimi, ju uroj një ditë të mbarë” shkruan Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.