Rama dhe Elvis Naçi në Thumanë: 7 mln euro do ndërtojmë një qytezë të vogël

566
0

Kryeministri Rama dhe imami Elvis Naçi ishin sot në Thumanë për të parë nga afër punën që po bëhet për përgatitjen dhe ngritjen e ndërtesave të reja.

Në Thumanë po vijon puna për ndërtimin e banesave të qytetarëve që mbetën në ‘qiell të hapur’ pas tërmetit të 26 nëntorit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.