Qeni e ndjeu i pari dhe largohet me shpejtësi, shihni si u tund pallati

3706
0

Vala e tërmeteve përgjatë orëve të fundit që u shënuan në vendin tonë kanë shkaktuar një bilanc tra gjik të madh në njerëz e dëme.

Më poshtë shihet një video e lëkundjeve që shkaktoi tërmeti i fortë i ditës së djeshme.

Në videon nga rrjetet sociale e filmuar në Shëngjin shihet qeni që largohet me shpejtësi pak sekonda para tërmetit me shpejtësi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.