Publikohen rregullat e reja, ja si dhe ku te aplikoni per Lotarine Amerikane DV-2022

1284
0

Departamenti Amerikan i Shtetit, Zyra e e Çështjeve Konsullore publikoi para pak ditesh rregullat e reja per te aplikuar per Lotarine amerikane DV-2022.

Ne faqen zyrtare te DASH mund te gjeni Instruksionet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.