Protesta në selinë e PD, momenti kur Salianji del në tarracë me dru në dorë, flet i perlotur (Video)

145
0

Situata ka qenë e tensionuar në selinë e PD, ku mbështetësit e Berishës me mjete të tjera të forta kanë thyer dyer e dritare në selinë e PD.

Ndërkohë që deputetet dhe mbështetësit e Lulzim Bashës ishin brenda në seli, ku po zhvillonin një mbledhje sikur te ishte nje dite normale.

Disa prej tyre dolën edhe në tarracë pasi nga gazi kanë pasur probleme shëndetësore. Në foton e mëposhtme shohim deputetin demokrat Ervin Salianji një dru në dorë. Si duket nje masë kjo për tu mbrojtur nga protestuesit..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.