Protesta e Berishës, vjen reagimi i cuditshem i Rames: Jeta është e vështirë, por..

178
0

Pas protestës së sotme të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar kreu i qeverisë, Edi Rama.

Në një status në rrjetet sociale ai ka zgjedhur një shprehje të John Wayne, për të komentuar ngjarjet e sotme dhe incidentet e ndodhura në protestë.

Rama shkruan: Jeta është e vështirë, por budallenjtë e vështirësojnë atë edhe më shumë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.