Propozim për martesë në shtëpinë e “Big Brother” (Video)

2374
0

Dje në shtëpinë e “Big Brother VIP 3” është krijuar një situatë mjaft qesharake, ku Sara Gjordeni është veshur si mashkull, teknikë për t’i shpëtuar eliminimit.

Ajo ka kapur flokët, ka vënë mjekër dhe ka veshur rrobat e njërit prej djemve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Sara ka shkuar dhe i është ulur në gjunjë, banores së re Sara Karaj duke i propozuar për martesë.

Pjese nga biseda:

Sara Gjordeni: A di të bësh byrek?

Sara Karaj: Po çfarë të duash ti.

Sara Gjordeni: A po martohesh me mua?

Sara Karaj: Po.

Sara Gjordeni: Ju lutem duartrokisni.

Ky moment u shoqërua me shumë duartrokitje nga banorët.