“Princesha ime e vetme” Bes Kallaku bën ndryshime pas lajmeve te ndarjes, ja me kë po e kalon kohën aktori..

55414
0

Tashmë pas lajmeve për ndarje, është e pashmangshme që çdo lëvizje e Xhensila Myrtezajit dhe Bes Kallakut, të mos tërheqë vëmendje në këto ditë ku rrjeti “zien” për lajmin e divorict.

Çifti duket sikur ka reaguar në heshtje në rrjetet sociale, duke hequr njëri-tjetrin nga lista e ndjekësve, madje duke fshirë edhe një pjesë të postimeve së bashku.

Ajo që Bes Kallaku po bën së fundmi dhe që ka tërhequr vëmendjen, është publikimi i shpeshtë i fotove me fëmijët në profilin e tij në “Instagram”.

Princesha ime e vetme shkruan ai nje nje postim ne Instagram krahas vajzes se tij

Të gjitha postimet e fundit të Besit, janë fotot çdo ditë krah Ajkës dhe Amen, në post dhe “InstaStory”.

Djali i Besit dhe Xhensilës, erdhi në jetë në nëntor të vitit që lamë pas.