Prekëse/ Arditi i telefonon se ka fituar telebingon, por zbulon se qytetari ka ndërruar jetë

98
0

I bie telebingo, por nuk ishte më në këtë botë.

Pasditen e sotme ka ndodhur diçka vërtet e pazakontë dhe e trishtë në ‘Telebingo Shqiptare’.

Ndërsa Ardit Gjebrea po telefononte fituesin, në anën tjetër të telefonit dëgjua një grua e cila nuk përkonte me personin që kishte të shkruajtur emrin në biletë.

Më pas Arditi pyet se ku ndodhet zotëria që kishte të shkruar emrin në biletë

Ajo i tha se zotëria në fjalë kishte ndërruar jetë këtë mëngjes. Kjo preku Arditin dhe gjithë të tjerët në studio.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.