Prej 7 muajsh brenda, Stresi jep mesazhin prekës nga qelia

880
0

Prej muajsh tashmë reperi i njohur Stresi po qëndron në qeli për shkak të problemeve me li.gj.in. Ndërkohë që familja e tij dhe bashkëshortja Keisi kanë treguar gjithmonë një mbështetje të madhe për reperin dhe mezi presin që ai të dal.

Ndonëse prej tij prej kohës nuk është dëgjuar gjë, ditën e sotme nëpërmjet një postimi në Instagram, Stresi ka prekur gjithë fansat me vargjet e tij.

Ai ka publikuar nga qelia një foto në profilin e tij dhe pranë saj ka shkruar: “99her mem rrezu, mjafton 1 her me u çu, shum e leht me harru, ju shoh krejtve prej ktu… snichizzzz”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.