Polici zihet me grushta me shoferin e ndaluar (Video)

487
0

Një përplasje e dhunshme ka ndodhur mes një efektivi të policisë rrugore dhe një personi të ndaluar prej tij.

Video është publikuar nga portali “Jeta osh qef” dhe nuk dihet kur është regjistruar ajo dhe në cilat rrethana.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.