Polici afrohet t’i vërë gjobë super “bishës” luksoze në Bllok, i “ikën mendja” kur mëson se kush është pronari

853
0

Oni Hysenbelliu, një nga djemtë më të pasur të Shqipërisë, sipërmarrës i ri, bie gjithnjë në sy rrugëve kur kalon me automjetet e tij luksoze.
Ai ka në posedim disa makina të shtrenjta dhe blerja më e fundit e cila bëri bujë ishte një makinë tip “McLaren” ngjyrë e zezë.

Vlera e makinës shkon deri në 180 mijë dollarë.

Por ajo që e ka vënë në qendër të vëmendjes ditët e fundit super “bishën” e ish-futbollistit është një gjobitje nga policia në zonën e ish-Bllokut në kryeqytet.

Fotoja është sjellë nga “Rich Kids Tirana”, me përshkrimin:

Kushedi me çfarë çmimi u gjobit?
Nuk dihet pse Oni mund ta ketë marrë gjobën e po ashtu nuk dihet as vlera me të cilën është gjobitur. Ajo që bie si hamendësim është gjithashtu pjesa që mund edhe të mos e ketë marrë fare gjobën kur polici ka parë se kush ishte pronari.