Po shkonte në Xhami, qytetari i irrituar gati të ndalojë Yuri Kim, ambasadoren “e shpëtojnë” truprojat

6
0

Një incident ka ndodhur ditën e sotme ditën e sotme në qendër të Tiranës, kur në rrugë po kalonte ambasadorja e SHA-ve në vendin tonë, Yuri Kim.

Siç shihet edhe në video një qytetar duket mjaft i irrituar dhe kërkon t’i afrohet ambasadores Kim.

Por është e menjëhershme ndërhyrja e truprojave të cilët bëjnë të mundur që ambasadorja Kim të vijojë e qetë rrugën dhe qytetari të largohet.

Ne video shihet teksa ambasadorja amerikane futet ne xhamine e qendres.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.