Plazhi bosh në Sarandë, cfarë po ndodh? (VIDEO)

254
0

Nje video që po qarkullon së fundmi në rrjet duket plazho i Sarandës i boshatisur. Video është bërë në date 5 korrik dhe duket se si shezlongët janë bosh.

Në komente qytetarët ankohen per cmimet e larta, shërbimet jo cilësore..

Cili është komenti juaj?