Plasin komplimentet mes Ardit dhe Xhemit/ Çfarë po ndodh mes moderatorëve?

1350
0

Xhemi Shehu drejton prej disa vitesh tashmë së bahku me Salsano Rrapin, emisionin humoristik “Portokalli”, por njihet edhe si moderatorja më simpatike shqiptare.

MOderatorja së fundmi ka publikuar nje foto përkrah vajzës së Ardit Gjebreas, Annës, por ajo që bie në sy është komplimenti i Arditit për moderatoren.

Paske qenë edhe fotograf shumë i mirë pra,”- shkruan Xhemi në rrjetin social Instagram, përkrah fotos që e bija e Arditit kishte shpërndarë.

Hahahahaha me ty vetëm shkrepe dhe bëhet vetë foto,”- i përgjigjet moderatori Xhemi Shehut, duke i thënë komplimentin e veçantë. Mos vallë do të kemi një bashkëpunim së shpejti mes dy moderatorëve më në zë të momentit? Mbetet të shohim në ditët në vijim.