Plasi sherri në protestë/ Vajzat e PD-së shtyhen me njëra-tjetrën kush të dali me Bashën në TV (Video)

362
0

Mania për të qendruar sa më pranë kryetarit është karakteristikë e militantëve të partive politike. Kështu ka ndodhur edhe sot në protestën e PD dhe opozitës së bashkuar.

Siç duket edhe në videon e mëposhtme, në momentin kur Basha po marshonte drejt kryeministrisë për t’ju bashkuar protestës së PD, disa nga vajzat e Partisë Demokratike nuk kanë nguruar të shtyhen me njëra-tjetrën për të bërë vend pranë kreut të partisë.

Pranë tij, qëndronin disa vajza të FRPD, të cilat siç shihet edhe në pamje janë grindur me njëra-tjetrën për të qëndruar sa më pranë Bashës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.