Pipero: Nëse keni simptoma, mos u alarmoni! Merrni keto medikamente per 3-4 ditë, më pas kontaktoni mjekun e familjes, mos e beni kete gabim

16006
0

Mjeku Pëllumb Pipero i bëri thirrje të gjithë qytetarëve shqiptarë që të mos alarmohen. Ai thotë se nëse qytetarët shfaqin simptoma si temperaturë apo kollë për 3-4 ditë të mos shkojnë tek mjeku i familjes por të trajtohen me paracetamol apo aspirina apo dhe antigripale.

Me tej Pipero tregoi qe qytetaret nuk duhet te perdorin antibiotiket sepse mund te na kushtoje me pas.

Per me shume shihni videon

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.