Përsëritet droni i Ballist Morinës në Spanjë

271
0

Një incident me dron, i ngjashem me ate te përballjes Serbi-Shqipëri, është shenuar në ndeshjen e La Liga mes Athletic Bilbao dhe Eibar.

Droni që kishte dhe një mesazh mbi një copë portokalli ra në mes të fushës duke ndërprerë takimin për disa momente.

Sipas mediave spanjolle, në mesazh shkruhej që ndeshjet e Kampionatit Europian të Futbollit Euro2020 të mos luhen në Bilbao.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.