Përplasje në Shkodër. Shihni çfarë po ndodh tani në qytet (Video)

369
0

Forca të shumta policie kanë mbërritur në Shkodër para vizitës së Ramës.

Ashtu siç u paralajmërua, RENEA dhe FNSH kanë hyrë në qytet, duke u përgatitur për vizitën e Ramës.

Edhe pse bashkia nuk ka dhënë leje për këtë miting, Rama ka vendosur të vijë patjetër në Shkodër.

Furgona të shumtë policie janë filmuar duke zbarkuar në Shkodër.

Raportohet se policia ka përdorur edhe gazin lotsjellës, për të bërë të mundur shpërndarjen e protestuesve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.