Përmbyset autobusi plot me pasagjerë në Elbasan

393
0

Një aksident i rëndë ka ndodhur disa minuta më parë në Elbasan. Sipas raportimeve të para, një autobus udhëtarësh ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në aksin rrugor Labinot Fushë-Guri i Zi.

Sipas informacioneve paraprake, mesohet se dy ambulanca jane nisur ne vendin e ngjarjes. Sipas policise nuk ka viktima por disa te plagosur lehte. Ende nuk jane te qarta rrethanat e aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.