“Për atë zot ndaleni këtë..”/ Moderatorja i nis kërkesën urgjente Edi Ramës: Më dhemb shpirti, urgjentisht të….

2134
0

Pas ngjarjes së rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm në vendin tonë ku prindërit dhe dy fëmijët humben jeten, ka reaguar dhe moderatorja Aulona Musta.

Kjo e fundit i është drejtuar me një thirrje të fortë kryeministrit Edi Rama, ku i kërkon që të ndalohet sa më shpejtë kjo masakër dhe të shtohen në rrugë policët dhe kamerat e sigurisë.

“Edi Rama NDALOJENI KETE MASAKER!

Kjo gje nuk mund te vazhdoje me!!!

Shtoni nr e policeve ne rruge, por jo policet qe shiten per 1000 leke! Shtoni kamerat e sigurise! Ashpersoni denimet!

Ashpersoni urgjent ligjin! Po vdesin cdo dite njerez te pafajshem!

Beni dicka per ate Zot!

Me dhembi shpirti nga ky lajm! I njejti lajm qe perseritet cdo dite! #ndalojeniketemasaker”, shkruan Aulona Musta.