Pasagjerët të kapur për dore, luteshin teksa motori digjej jashtë dritareve të avionit të tyre (Video)

370
0

Avioni Boeing i nisur për në Honolulu të shtunën (me orën lokale) ndërsa disa pasagjerë të tmeruar kapeshin për dore dhe luteshin ndërsa motori digjej jashtë dritareve të avionit të tyre.

Fluturimi i United Airlines, me 231 pasagjerë dhe 10 anëtarë të ekuipazhit, u ul i sigurt në Denver pasi motori i tij i djathtë u dogj. Fatmiresisht nuk pati asnje te lenduar

Ne video tregohet i gjithe udhetimi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.