Pas Topallit, Berisha zbarkon urgjent në zyrën e Bashës, zbulohet arsyeja

1220
0

Ish-kryeministri Sali Berisha është parë paraditen e sotme duke hyrë në selinë e Partisë Demokratike.

Sipas informacioneve ish-kryeministri Berisha do të ketë një takim urgjent me kryedemokratin Lulzim Basha për situatën politike, por në qendër do të jenë votimet e djeshme.

Deri më tani janë përfunduar së numëruari votat në disa bashki të vendit dhe ajo që është vënë re është fakti që shumë nga publikimet e bëra nga përfundimi i numërimit të votave janë në kundërshtim të hapur me deklaratë e bërë nga KQZ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.