Parashikimi i motit për fundjavën, ja kur ulen temperaturat dhe rikthehen shirat..

27503
0

Nje freskim gradual te kushteve te motit dhe nje prezence te reshjeve por ne zona te izoluara per ditën e shtune..

Per me shume ndiqni videon me poshte..