Parakalime të gabura, nuk pyeste për semafor/ Zbulohen e shkuara e pronarit te“Audit”

1147
0

Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e sotme që i mori jetën ne vend 4 anëtarëve të familjes Gushi në aksin Vlorë-Levan, ku një makinë luksoze tip “Audi” u përplas me makinën e tyre tip “Toyota”.

Sipas Abc, makina “Audi”, e Igli Madanit, kishte tre gjoba në historikun e makinës, të marra për shkelje të rënda. Konkretisht për parakalime të gabuara dhe për semafor të kuq. Po sipas ABC, makina luksoze ishte në emër të babait të Iglit, biznesmenit Bashkim Madani.

Mësohet se automjeti që drejtohej nga Igli Madani vetëm 22 vjeç, ishte me shpejtësi tepër të madhe në momentin që u përplas me makinën tip “Toyota” ku udhëtonte familja Gushi.  Shoferi i “Audit” mbeti i dëmtuar lehtë bashkë me pasagjerët Fabio Lamaj, 21 vjeç dhe 24-vjeçari Glorian Selimaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.