Pamje te pa transmetuara! Fatjoni publikon pamjet, tregon të vërtetën si iu nxi syri brenda ‘Big Brother’ : Ju premtova ..

329
0

Fatjon Kuqari ka postuar një video në Instagram, që bo bënë gjiron e rrjetit.

Ai ka treguar pamje se si është rrëzuar dhe e ka vrar syrin.

Poshtë videos ish banori ka shkruar “Video qe ju premtova dije, kur une kam rreshkit se i kisha këmbët uj……”