Pamje shokuese/ Derri i egër zbret në fshat dhe shqyen njerëzit (Video)

1060
0

Një derr i egër sulmon dy njerëz dhe vret një person në një fshat ne Kine.

Derri hyri në fshat dhe filloi të sulmonte fshatarët të cilët të tronditur filluan t’i gjuanin me lopata.

Nga goditjet e forta dhe të shumta një nga fshatarët ndërroi jetë në spital.

Policia ndërhyri për të normalizuar situatën dhe për të larguar derrin nga vendi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.